Kanceláře

Kancelář by měla určitě působit příjemně jak pro ty co v ní pracují, tak pro klienty. Vhodně vybraná dekorace může k tomuto pocitu určitě pomoci. V případě, že máte zájem po této stránce něco s vaší kanceláří, restaurací, nebo jiným veřejným prostorem udělat, kontaktujte mě, ráda se přijedu podívat a navrhnu, jak by se dal daný prostor doplnit dekorací.

Interiérové dekorace

V této galerii se podívejte na interiérové dekorace a případně si přímo vyberte dekoraci, která se Vám může hodit třeba přímo do obývacího pokoje nebo ložnice. Vše je možno dodat v různých barevných kombinacích. V případě že se nemůžete rozhodnout, se ráda přijedu podívat a poradit co by se do daného interiéru hodilo. Dekoraci po té vyrobím přímo na míru.

Sezónní dekorace

Na Vánoce asi každý z nás pořizuje dekoraci, kterou vyzdobí interiér celého bytu ať už adventní věnec, svícen, nebo dekoraci na dveře. V této galerii si můžete přímo vybrat, co by se Vám líbilo nebo napsat Vaši představu a já se Vám na základě informací pokusím vyrobit Vánoční dekoraci přímo do Vašeho interiéru.