V dnešní době velice populární svatby podle stylu nebo také svatby s tématem. Mají spousty rozděelení a možností mi Vám chceme představit alespoň některé z nich.

BOHO styl

Uvolněný, barevný a extravagantní, takový je BOHO styl. Vše přírodní je dovoleno. Ideální svatebním místem pro obřad je louka. Nevěsty působí étericky jako víly, šaty jsou volné. Často jsou používané květinové čelenky do vlasů. Svatební kytice jsou převážně z lučního kvítí a trav. Jsou vázány volně až rozcuchaně. Svatební tabule je  zdobena přírodními dekoracemi v ležérním stylu. Nesmí chybět různě položené či zavěšené svíčky.

 

RUSTIK styl

RUSTIK styl voní lesem. Je úzce spjat s přírodou. Pokud toužíte po jedinečné atmosféře svatebního obřadu, magické prostředí lesa vás jistě okouzlí. Typickou svatební dekorací v tomto stylu jsou provázky, juta, kůra, špalky dřeva někdy i šišky nebo jehličí. Dominují přírodní barvy jako odstíny hnědé, šedé, smetanové. Kytice jsou rozcuchané, převážně z různých druhů zeleně, součást mohou být i větvičky. Nevěsty styling je přirozený.

VINTAGE styl

Speciálně něžným nevěstám je ušit na míru  styl. Jejich romantické srdce bude potěšeno jemností skrývající se v drobných detailech. Charakteristickým znakem  jsou květinové motivy, porcelán, ornamenty, puntíky, svíčky a svícny, krajky, lucerny, přírodní a papírové dekorace, to vše s nádechem historie. Barevnost se drží v příjemných pudrových tónech. Nevěsta má přirozeně učesané vlasy. Šaty kopírují siluetu, oblíbená je krajka.
 
 

NOBLES styl

Až aristokratickou noblesou se pyšní květiny a dekorace vytvořená ve stylu NOBLES. Styl je určen nevěstám, které ocení eleganci, preciznost, luxusní provedení. Typickými barvami jsou zlatá, vínová, tmavě modrá. To vše v kombinaci se smetanovou. Kytice mají pevné tvary, jsou používány zejména nestárnoucí růže. Nevěsty preferují šaty z luxusních látek, výjimkou nejsou perlové či štrasové výšivky. Účes nevěsty je dokonale vyčesán.

 

Svatby podle barev

Zde se můžete podívat na fotogalerie jednotlivých svateb podle barevných odstínů. Podívejte se, jak vše od kytice, přes dekorace svatebního obřadu až po svatební tabuli ladí a příjemně tak doplní svatební atmosféru. Kdy jindy se vám toto poštěstí, než právě v ten váš nejšťastnější den.

Zelaná a růžová

Zlatá

Růžovo - černá

Hnědá

Fialová

Růžová

Smetanová

Zelená

There are no images in the gallery.